Świat na głowie postawiony.

Wpis

niedziela, 10 czerwca 2012

Jak nie oglądam EURO

 

   Zgodnie z moim wcześniejszym postanowieniem meczów nie oglądam. Naszej drużynie kibicuję z całego serca, ale że serce mam słabe, nie mogę patrzeć jak ta piłka lata w te i nazad bez sensu, zamiast wprost na nogę naszego zawodnika.

   Miałam więc oczywiście nie oglądać meczu z Grecją i prawie mi się udało, tylko coś mnie podkusiło, żeby włączyć ceremonię otwarcia EURO. W końcu ceremonia to nie mecz!

   Byłam ciekawa, jak poradzą sobie nasi spece od widowisk, ale po tym co ostatnio prezentowano choćby w Pekinie czy na innych igrzyskach, bałam się jakiejś dużej wtopy. Nie było tak źle, chociaż kamerzyści niepotrzebnie robili zbliżenia na te biegające dość chaotycznie dziewczynki, które jednak w końcu dobiegały gdzie trzeba, więc uważam że z daleka wyglądało to naprawdę fajnie. Z bliska gorzej.

    A potem zostawiłam włączony obraz bez dźwięku i poszłam na balkon czytać. Nie dane mi jednak było zaznać spokoju, bo mój blok i okolica co raz zaczynały dygotać i ryczeć trąbami, więc tak od niechcenia, musiałam zerkać. No i po kolejnej ładnej akcji naszych, czego się nawet nie spodziewałam, a zwłaszcza po tej bramce, już zastygłam na dobre przed telewizorem.

    Ale poza tym nie oglądam.

   No, jeszcze tylko zobaczyłam mecz Holandia-Dania, ale to dlatego, że znajomy Holender od tygodnia złośliwie wieszczył, że dostaniemy w d... w pierwszych trzech meczach i będzie „po wszystkiemu”. I że ceremonia otwarcia to był ostatni miły moment dla nas. Żeż ty...!

   No to obejrzałam ten ich mecz i ze złośliwą satysfakcją odnotowałam, że my przynajmniej zremisowaliśmy, a oni dali d...

 Ale generalnie nie oglądam...!Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
helenarotwand
Czas publikacji:
niedziela, 10 czerwca 2012 11:50

Polecane wpisy

Kalendarz

Kwiecień 2019

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Wyszukiwarka

Tagi

Kanał informacyjny

milan interStatystyki zbiorcze na stronę